Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щорічно, 15 лютого, український народ віддає глибоку шану усім солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших “гарячих”  точках. 

Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни – миротворця. 

Переконаний, що ваш досвід, високі моральні якості, активна громадянська позиція, професіоналізм й надалі служитимуть ствердженню миру і злагоди на благодатній українській землі.

Ми завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто віддав своє життя заради забезпечення миру. 

Щиро дякую воїнам-інтернаціоналістам за той величезний внесок, який вони зробили для Революції гідності, за мужність і героїзм, високу громадянську позицію, яку вони проявили на Майдані.

І сьогодні багато хто з вас продовжує виконувати свій громадянський обов`язок пліч-о-пліч з усіма нашими Героями на Сході країни задля миру та збереження цілісності  нашої держави.  

Бажаю усім, хто пройшов і продовжує долати нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й найголовніше – Миру!

З повагою,

голова Костопільської

районної державної адміністрації    Олександр Середа та очолюваний ним колетив

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>