Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем державної служби!

Професія державного службовця – важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

Щоденна професійна, відповідальна та сумлінна робота, патріотизм і порядність кожного державного службовця – це ключові умови нашого успіху у розбудові правової, демократичної держави, здійснення суспільних та ринкових реформ у просуванні України шляхом європейської та євроатлантичної інтеграції.

Державні службовці відповідають високим сучасним вимогам і критеріям, є духовно багатими і високоосвіченими людьми, які самовіддано працюють на благо Українського народу.

Дякую вам за самовіддану працю, підтримку і взаєморозуміння. Спільно, такою міцною командою, ми зробимо ще багато добрих справ задля розвитку нашого району, області, нашої рідної України.

Бажаю міцного здоров’я, миру, щастя, домашнього затишку і тепла, реалізації задумів, нових творчих здобутків, відданості державній справі, наснаги і бажання працювати для блага народу України.

Із повагою

голова Костопільської районної   державної  адміністрації Олександр Середа

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>