Прийміть найщиріші вітання зі святом славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла з побажаннями душевного спокою, духовної бадьорості та невичерпної радості у Господі і Спасителі нашому Ісусі Христі.

Бажаємо Вам Божої опіки та благодаті у Ваших родинах, нехай Ваші молитви стануть срібними дзвонами, що будитимуть у серцях бажання жити за Заповідями Божими, бути милосердними та любити ближнього свого, як того вимагає Закон Божий. Хай завжди буде благословенна наша рідна земля, а це свято ввійде в кожний дім Світлом Віри, Надії та Любові.          

Нехай буде осяяна Божою Ласкою уся наша громада та зійде Благословення для всієї нашої спільноти! Нехай Ваша життєва дорога повниться радісними подіями, правильними та мудрими рішеннями, здоров’я хай завжди дозволяє Вам працювати плідно і самовіддано на благо нашої Святої Православної Церкви, єдиної суверенної України та всього її народу!

 

З повагою

в.о. голови

Костопільської районної

державної адміністрації                                  О.Коваль                                                             

 

в.о. голови Костопільської

районної ради                                                    Ю.Кузнюк

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>