Прийміть найщиріші вітання з нагоди величного релігійного свята– Воздвиження Чесного  і Животворчого Хреста Господнього. 

Цей день знаменує торжество справедливості та утвердження віри і надії в серці кожного християнина, засвідчення нами своєї любові до Розп’ятого Христа та данина шани і честі Його Хресному Знамену, який є символом перемоги Добра над злом, Життя над смертю. 

Окремі слова вітань жителям села Деражне, де сьогодні відзначають храмове свято та день села. Нехай цей урочистий день принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать. Хай слово Боже наповнить Ваші серця любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє.

Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує усім нам мир і спокій на рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх Вас на добрі справи, на благо та добробут наших родин, рідної Костопільщини та усієї України!

 

 З повагою

голова Костопільської райдержадміністрації          Олександр Середа,

голова Костопільської районної ради                        Сергій Ткачук

 

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>