14 липня під головуванням Сергія Ткачука, голови районної ради, за участі голови райдержадміністрації Олександра Середи, заступника голови райради Юрія Кузнюка, присутніх 24 депутатів райради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району, представників засобів масової інформації  відбулося пленарне засідання позачергової вісімнадцятої сесії  Костопільської районної ради сьомого скликання.

На розгляд депутатів було винесено 9 питань порядку денного, зокрема, про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки двох земельних ділянок  –  в  оренду,  та в оренду шляхом продажу права оренди (на аукціоні) на території Звіздівської сільради; про делегування представників від Костопільського району для роботи у складі Госпітальної ради; про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік тощо.  За всіма питаннями депутати райради проголосували в цілому, так як їх обговорення відбулося попередньо на засіданнях постійних комісій.

З усіх питань прийняті відповідні рішення.20170714_113823_HDR(1)

Про стан боротьби із злочинністю в Костопільському районі інформував начальник Костопільського відділу поліції ГУ НП в Рівненській області Микола Ловин. Він наголосив на ефективній роботі груп швидкого реагування, яких у районному відділі поліції діє на сьогоднішній день 36.Завдяки їх організованій роботі на Костопільщині  знизився рівень злочинності, а колектив відділу за результатами діяльності визнаний кращим в області.

Щодо статистики, то упродовж І півріччя цього року, за словами головного поліцейського Костополя,  працівниками відділу зафіксовано 1051 правопорушення, які в основному скоєні на території сільських рад, на всі з них було оперативно зреаговано співробітниками поліції.  Відповідаючи на чисельні запитання депутатів, Микола Ловин акцентував, що пріоритетом у роботі  відділу є безпека громадян, і на цьому сконцентрована увага всіх працівників поліції.

Єдині із очільником поліції щодо пріоритетності безпеки жителів Костопільщини  і депутати райради, котрі більшість запитань ставили М.Ловину саме в цьому контексті.  Народні обранці вкотре порушили питання про встановлення додаткових відеокамер у місті, проведення відповідної профілактичної роботи задля попередження злочинності,а також висловили незадоволення явищем продажу підакцизних товарів без ліцензій, затяжного і небезпечного благоустрою ділянки вулиці Стуса в Костополі, рухом великогабаритного транспорту по вулиці Рівненській.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>