24 січня 2017 року у Костопільському районному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему «Презентація послуг, що надаються службою зайнятості, у тому числі щодо вирішення питань зайнятості інвалідів».

Метою семінару було формування позитивного ставлення та підвищення зацікавленості до співпраці зі службою зайнятості, ознайомлення з послугами, що надає служба зайнятості на ринку праці, доведення економічних переваг від співпраці.

У роботі семінару взяв участь голова райдержадміністрації Олександр Середа, який закцентував увагу на тому, що  Костопільщина  має значний промисловий потенціал, проте стан використання трудових ресурсів району є недостатнім, та закликав роботодавців дотримуватися норм чинного законодавства.

Директор районного центру зайнятості Василь Харченко ознайомив присутніх  зі станом та перспективами розвитку ринку праці в районі.

IMG_9426

Соціальними послугами служби зайнятості для роботодавців є:

  • підбір персоналу;
  • компенсація роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;
  • компенсація витрат роботодавців за працевлаштованих безробітних із числа внутрішньо переміщених осіб;
  • особливості працевлаштування інвалідів;
  • організація громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Працівники районного центру зайнятості поінформували присутніх про професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця, порядок підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями, зміни в законодавстві щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали участь в АТО та інше.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>