04 листопада 2017 року святковий настрій, позитивні емоції, затишна атмосфера об’єднали гостей і господарів Маломидської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на святкуванні її тридцятирічного ювілею. З щирими вітальними словами та найкращими побажаннями до присутніх звернулися заступник голови районної державної адміністрації Оксана Кіптель, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Беляновська, завідувач районного методичного кабінету Оксана Регеза, голова районної організації профспілки працівників освіти Лариса Головачик, депутати районної ради Тамара Зулайкхі, Надія Левчик, Маломидський сільський голова Іван Вітошко, директор школи 1975-2015 років Василь Жук, директори шкіл Великомидського освітнього округу, ветеран педагогічної праці Галина Ярошик, випускники школи Олена Ступницька, Великомидський сільський голова, та Людмила Ярошик, директор Костопільського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка»; голова піклувальної ради школи Оксана Шибецька.

P1180532

У рамках урочистостей представники влади вручили учнівському та педагогічному колективам сучасний багатофункціональний пристрій. А незадовго до ювілею районною владою було виділено кошти для придбання сучасної енергозберігаючої електроплити.

Учні школи підготували до ювілею святкові стіннівки із яскравими світлинами зі шкільного життя, щирими побажаннями успіхів і процвітання рідній школі. Гості були щедрими на подарунки.

20171104_153029

Директор школи Оксана Козакова, вітаючи присутніх із ювілеєм, подякувала райдержадміністрації, районній раді, відділу освіти, меценатам за підтримку, працівникам школи – за невтомну працю, учням – за енергію, успіхи у навчанні, батькам – за розуміння і допомогу; висловила впевненість у тому, що, не зважаючи на непрості часи, які переживає країна, у школи є майбутнє і попереду в неї ще багато ювілеїв.

Швидко промайнув час зустрічі в Маломидській школі – затишному куточку, де панує злагода, взаємоповага і взаєморозуміння. На згадку про це гарне і душевне свято кожному з гостей подарували сувенір – мішечок затишку з Маломидської школи.

20171104_153250

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>