23 травня 2019 року о 11:00 відбудеться засідання Архітектурно-містобудівної ради у приміщенні Костопільської районної державної адміністрації каб.№20 (зала засідань) за адресою: м.Костопіль, вул.Незалежності,7.

Порядок денний:

  1. Розгляд проекту Детального плану території, що обмежується вулицею Рівненська (від перехрестя з вул.Шевченка до перехрестя з вул.Руданського) та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль Костопільського району Рівненської області.
  2. Розгляд проекту Детального плану території, що обмежується вулицею Коперніка (територія навколо будинків №2а та 2б) та прилеглими до них територіями в м.Костопіль Рівненської області.
  3. Розгляд проекту Детального плану території що обмежується вул.Героїв Берестечка та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль Рівненської області.
  4. Розгляд проекту Детального плану території на реконструкцію житлового будинку за адресою с.Постійне вул.Гайдуків, 38 під Дім Молитви Деражненської сільської ради Костопільського району Рівненської області.
  5. Різне

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитись в секторі архітектури і містобудування райдержадміністрації кабінет 32 (3-й поверх).

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>