22 січня 2019 року о 10:00 відбудеться засідання Архітектурно-містобудівної ради у приміщенні Костопільської районної державної адміністрації каб.№20 (зала засідань) за адресою: м.Костопіль, вул.Незалежності,7.

Порядок денний:

 1. Розгляд проекту генерального плану (внесення змін) та плану зонування  с.Лісопіль Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області.
 2. . Розгляд Проекту Детального плану території, що обмежується вулицею Фабрична (територія від магазину «Світанок» до ТОВ «Скайс») та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль  Рівненської області.
 3.  Розгляд Проекту Детального плану території, що обмежується вулицею Лермонтова та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль Костопільського району Рівненської області.
 4.  Розгляд Проекту Детального плану території, що обмежується вулицею С.Руданського (територія навколо житлового будинку по вул.С.Руданського,2 та житлового будинку №34 по вул.Грушевського) та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль  Рівненської області.
 5.  Розгляд Проекту Детального плану території, що обмежується вулицею Чубинського та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль  Костопільського району Рівненської області.
 6.  Розгляд Проекту Детального плану території площею 20,0 га для будівництва та обслуговування біопаливної теплової електростанції для виробництва електричної енергії з біомаси на території індустріального парку за межами населених пунктів на землях Малолюбашнської сільської ради Костопільського району  Рівненської області.
 7.  Розгляд Проекту Детального плану території що обмежується земельними ділянками по вул.Проектова (від перехрестя з вул.Тургєнєва до перехрестя з вул.Дружби) та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль Костопільського району  Рівненської області.
 8. Розгляд Проекту Детального плану території земельної ділянки площею 0,3136га за межами населених пунктів на території Малолюбашанської сільської ради Костопільського району  Рівненської області (для будівництва дорожнього сервісу).
 9. Розгляд Проекту Детального плану території для будівництва та обслуговування каменеобробного цеху на території Злазненської сільської ради (за межами с.Злазне) Костопільського району  Рівненської області.
 10. Розгляд Проекту Детального плану території площею 2,5854га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості (реконструкція існуючих об’єктів) за межами населених пунктів на території Деражненської сільської ради  Костопільського району  Рівненської області (колишній господарський двір).
 11.  Розгляд Проекту Детального плану території що обмежується вул.Грушевського, територія навколо будинків №33 №35 та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль Рівненської області.
 12.  Розгляд Проекту Детального плану території що обмежується вулицею Хмизопільська – від перехрестя з вул.Тараса Бульби до вул.Фабрична  та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль Рівненської області.
 13.  Різне

 

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитись в секторі архітектури і містобудування райдержадміністрації кабінет 32 (3й поверх).

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>