Саме під таким гаслом відбулася зустріч лідерів органів учнівського самоврядування та педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти з керівництвом району.

Засідання відбулося у форматі «вільного мікрофону» лідерів із головою Костопільської районної державної адміністрації Олександром Середою та головою Костопільської районної ради Сергієм Ткачуком.

Активісти районної асоціації дітей-лідерів Костопільщини «Ровесник», котрі працюють на базі Костопільського будинку школярів та юнацтва, мали унікальну можливість поспілкуватися із очільниками нашого району, запитати про секрети успіху та стиль керівництва, їх участь у діяльності шкільних органів врядування та студентських рад, про особливості діяльності працівників органів виконавчої  влади та місцевого самоврядування.

5

6

Ольга Михальська, координатор роботи асоціації, презентувала її діяльність та напрацювання за період існування.

Приємним сюрпризом для керівників району стали сертифікати – визначники їх діяльності, які вручили їм голова асоціації Анастасія Близнюк та її заступник Ярослав Миколайчук. Відповідно керівники району подарували представникам кожного навчального закладу району презентаційні матеріали: ілюстровані книги «Костопільщина – шлях до волі та держави», буклети «Костопільщина туристична» та «Зродились ми великої години» (присвячений 75-річчю створення Української Повстанської Армії).

dav

Наприкінці зустрічі Сергій Ткачук та Олександр Середа наголосили на тому, що готові і надалі співпрацювати з лідерами органів учнівського самоврядування та підтримувати їх ініціативи.9

Під час екскурсії, яку провела керівник апарату Костопільської районної державної адміністрації Людмила Новак, лідери познайомилися з організацією роботи працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

dav

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>