Із настанням пожежонебезпечного періоду Все частіше почали реєструватися вогневі випадки у природних екосистемах: на відкритих територіях, у лісопаркових масивах тощо. Однак пожежі у житловому секторі не відійшли на другий план, а лише змінили причини виникнення. Лише за минулий тиждень в житловому секторі Костопільського району виникло чотири пожежі. Якщо взимку громадяни допускали порушення правил при експлуатації опалювальних приладів, паління у приміщеннях, то восени найчастіше горить через необережне поводження з вогнем.

Так, власники нерідко наражають на небезпеку своє майно та розводять багаття поряд із домівками, спалюють сухостій та сміття на приватних територіях і вогонь перекидається на поруч розташовані забудови. Ще однією розповсюдженою причиною, притаманною для весняно-літнього періоду, залишається несправність електромережі або порушення правил експлуатації електроприладів.

Тому рятувальники 19 державної пожежно-рятувальної частини наголошують! Шановні громадяни! Будьте пильними та обережними! Не наражайте на небезпеку себе та своє майно! Суворо дотримуйтесь протипожежних норм та правил аби через власну необережність не залишитися без даху над головою! Бережіть себе! В екстрених ситуаціях телефонуйте до Служби порятунку 101!

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>