22 травня 2018 року відділом освіти Костопільської районної державної адміністрації було проведено інструктивно-методичну нараду працівників, відповідальних за організацію пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей. У ході свого виступу начальник відділу освіти Беляновська Наталія Миколаївна зазначила, що цьогоріч у районі з 29 травня по 15 червня функціонуватиме 25 літніх таборів відпочинку та 2 мовні табори Go Camp за сприяння Громадської організації GoGlobal на базі Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім.Т.Г.Шевченка» (із 11 червня по 27 червня 2018 року) та на базі Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 (із 06 серпня по 23 серпня 2018 року). Наталія Миколаївна особливо наголосила на необхідності охоплення відпочинком соціально-вразливих категорій дітей та створенні умов для безпечного перебування учнів у пришкільних таборах, дотриманні правил пожежної безпеки та правил поводження з вибухово-небезпечними предметами.

IMG_5708

В інструктивно-методичній нараді взяла участь Пекельна Наталія Михайлівна, лікар-епідеміолог відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Костопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, яка звернула увагу на необхідності забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя дітей у пришкільних таборах, дала практичні рекомендації кухарям шкільних їдалень щодо організації харчування дітей.

IMG_5709

Завідувач Костопільського міжрайонного відділу ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» Пилипенко Наталія Іванівна зосередила увагу присутніх на необхідності наявності у персоналу таборів особових медичних книжок із даними про проходження профілактичних медичних оглядів та проведенні лабораторних досліджень у період роботи пришкільних таборів відпочинку.

Завершилась нарада виступом головного спеціаліста відділу освіти Оліферчук Марії Іванівни, яка висвітлила основні аспекти організації активного відпочинку і змістовного дозвілля школярів у пришкільних таборах та наголосила на важливості правильного оформлення звітності про діяльність таборів.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>