26 січня  відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради, на якому розглянуто наступні питання:

– генеральний план с.Камяна Гора  Мащанської сільської ради

– детальний план території с.Тихе Мирненської сільської ради, що обмежується вул.Зелена, 42 та вул.Зелена, 42б з прилеглими до них територіями (індивідуальна житлова забудова).

– детальний план території, що обмежений вул.Героїв УПА та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль ( будівництво гаражів для учасників АТО).

  Архітектурно-містобудівною радою розглянуто проект нового генплану с. Кам’яна Гора з перспективою розвитку до 2041 року. Замовником генплану є Мащанська сільська рада. На даний час площа села складає 55,8 га, запропоновано включити в межі села 18,1 га, загалом проектна площа населеного пункту становитиме 73,9 га. На розрахунковий період забудови. запроектовано 126  житлових будинків із присадибними ділянками загальною площею 32,2 га.  Для покращення культурно-побутового обслуговування населення  запроектовано земельні ділянки для будівництва об’єктів громадського призначення, а саме: дитячого садка, ФАПу, магазину, культової споруди. Передбачена територія під комерційне призначення, пожежне депо та паркову зону. Колишній господарський двір запроектовано як виробничу зону та передбачено приєднати до території села. Загальне планування села формується не окремими рішеннями, а вся житлова та громадська забудова органічно входить у єдиний архітектурно-художній комплекс.

Другим питанням порядку денного був розгляд Детального плану території с.Тихе Мирненської сільської ради, що обмежується вул.Зелена, 42 та 42б з прилеглими до них територіями, замовником якого є Мирненська сільська рада. Земельні ділянки,  на які розроблено детальний план, знаходяться по вулиці Зелена в с.Тихе та межують з садибною забудовою та землями загального користування (вулицями). Детальним планом території запроектовано будівництво садибних будинків із господарськими будівлями. Ділянки проектуються для будівництва та обслуговування житлових будинків, будівництво садиб стане частиною житлового кварталу села Тихе .

Третім питанням порядку денного був розгляд Детального плану території, що обмежується вулицею Героїв УПА та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль, замовником якого є Костопільська міська рада.

Проектна ділянка  займає площу 0,45 га. За функціональним призначенням територія даної ділянки є територією транспортної інфраструктури. Структура забудови, що пропонується, – боксові гаражі на 30 машиномісць. Із них 21 машиномісце – існуюче. Детальним планом запроектовано 9 машиномісць, які в подальшому будуть виділені учасникам АТО.

Голова архітектурно-містобудівної ради Наумець Н.І. ознайомила присутніх із позитивними висновками погоджувальних служб та рецензіями проектних організацій.

Питання, які розглядались на засіданні, були схвалені членами архітектурно – містобудівної ради.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>