Будують «з нуля» чи проводять реконструкцію – на Рівненщині активно ведуться будівельні роботи на різнопланових об’єктах. Це – школи, дитсадки, амбулаторії, дороги та спортмайданчики.

Нагадаємо, з Державного фонду регіонального розвитку для області виділили 214 мільйонів гривень. На умовах співфінансування ці кошти спрямують на 27 об’єктів будівництва в Рівненському, Дубровицькому, Здолбунівському, Сарненському, Рокитнівському, Дубенському, Костопільському та Острозькому районах.

Зокрема, наразі тривають роботи по реконструкції трибун та бігових доріжок стадіону «Колос» Костопільської ДЮСШ, на які у травні  було оголошено тендер на проведення робіт. Замовником підрядних робіт виступила Костопільська дитячо-юнацька спортивна школа, генеральним проектувальником є  ТОВ «Атлант-проект». Загальна вартість реалізації проекту відповідно до експертизи становить 9348,451 тис.грн. Переможцем тендеру визначено ПКВФ «Фіалка».

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>