Рівненщина увійшла у трійку лідерів серед регіонів у напрямку «відновлювана енергетика та енергоефективність». Такі дані оприлюднив Міністерство розвитку громад і територій України за результатами дев’яти місяців 2019 року.

Так, область має позитивні показники в Україні за часткою домогосподарств, які уклали кредитні договори в рамках енергоефективних заходів у житловому секторі.

«Лише торік учасниками ініціативи «теплих» кредитів стали понад 10700 позичальників та 63 ОСББ. Вагомою підтримкою для місцевих жителів та мешканців багатоповерхівок є часткова компенсація банківських позик на енергоощадні заходи з 3-ьох джерел – державного, обласного та місцевих бюджетів. Лише торік з головної скарбниці Рівненщини було виділено 3 мільйони гривень. Аналогічну фінансову підтримку надають у 14 районах, трьох містах, а також вісьмох ОТГ області. Варто відзначити й те, що на «теплі» кредити у цьому році також виділено 3 мільйони гривень», – зазначила заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська.

Також область має високий показник за кількістю котелень на альтернативних видах палива та має позитивну тенденцію із впровадженням лічильників тепла. У результаті – за п’ять останніх років споживання природного газу бюджетними установами Рівненщини скоротилося на 60 %.

https://www.rv.gov.ua/news/rivnenshchina-u-trijci-lideriv-za-energoefektivnistyu

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>