Відкрив засідання Ради голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, який презентував важливі проекти, що реалізуються в області з початком найуспішнішої реформи – децентралізації:

«Сьогодні ми продовжили роботу Ради регіонального розвитку – заходу, що розпочав кілька тижнів тому Президент України. Ми підняли трохи статистики. Хочу щоб і ви подивились. Фінансова децентралізація дала можливість зосередити значні ресурси для розвитку соціальної сфери та інфраструктури. Для прикладу: якщо у 2016 році на Рівненщині було використано 99 млн. грн. коштів Державного фонду регіонального розвитку, у 2017 році – 124 млн. грн., у 2018 році на реалізацію 27-ми соціально значимих проектів області передбачено 215 млн. грн. А ще додамо сюди спрямовані кошти з обласного і місцевих бюджетів і ось вже маємо ще більший результат. Завдяки цьому, лише як приклад, за всі роки незалежності в області було збудовано та реконструйовано 26 шкіл, із них 13 – за останні три роки».

Захід зібрав 400 лідерів області, серед яких народні депутати України, очільники області, міст та сіл, працівники медицини та освіти, представники бізнесу, релігії і громадські діячі. Зокрема, до складу делегації від Костопільського району ввійшло 15 представників на чолі з Олександром Середою, головою Костопільської райдержадміністрації.

 0-02-05-cd09327da2e69eadd3786e9642ac5fdb42fe5c254381f40453e8e6ad60276771_80423e93

Під час заходу у форматі трьох панельних дискусій розглянуто важливі теми сьогодення, а саме:

– реформа децентралізації;

– реформа у галузі медицини і освіти;

– національна ідентичність, духовність, культура.

Учасники дискусії ділились своїм практичним досвідом, набутим у процесі державотворення під час реалізації вищезазначених реформ, окреслювали перспективи розвитку.

 

«Сьогоднішній захід є свідченням результативної роботи влади, громади у вирішенні актуальних питань на шляху розвитку в умовах реформування», – ділиться своїми враженнями Олександр Середа.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>