31 січня 2017 року Берестовецька загальноосвітня школа I-III ступенів гостинно зустріла учнів та педагогів Перетоцької, Іваницької ЗОШ І-ІІ ступенів, Злазненської, Мащанської, Головинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яких об’єднали патріотичний дух, любов до України, бажання вдосконалювати свої вміння та навички. Усіх зібрали військові навчально-тренувальні ігри «Патріот», які проходять третій рік поспіль для дев’ятикласників району за ініціативи відділу освіти та військової частини А-2390.

Заступник голови Костопільської районної державної адміністрації Оксана Кіптель, зазначила, що ігри «Патріот» проходять у час, коли ми відстоюємо незалежність, територіальну цілісність України. І молодь, як майбутнє нашої Вітчизни, повинна з гідністю нести звання її захисника. Начальник відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації Наталія Беляновська відмітила, що саме такі заходи сприяють вихованню громадянських якостей, духовному осмисленню патріотизму, який поєднує любов до рідного краю та його народу. Представники влади висловили щиру подяку всім присутнім учням, педагогам за активну участь у волонтерській діяльності та надію на подальшу підтримку учасників бойових дій на сході України.

Із вітальними словами до учасників ігор звернулася директор Берестовецької школи Раїса Таргоній-Коваль, зазначивши, що цей день – глибоко символічний для села Берестовець – День вдячності і світлої пам’яті. Завдяки мужності, героїзму, любові до рідної землі 31 січня 1944 року село Берестовець було визволено від фашистів. «Земля, рясно скроплена кров’ю борців за волю і мир, зміцнює нашу віру, гартує волю, єднає наші серця в ім’я України», – сказала вона.

IMG_0152

«Ми разом з освітянами відчуваємо відповідальність за виховання патріотів і захисників Вітчизни. Тому з радістю відвідуємо школи і знайомимо молодь з аспектами військової служби, розповідаємо про армію, «засіваючи» зерна поваги до військових, до служби Батьківщині», – наголосив заступник командира з виховної роботи військової частини А-2390 Денис Журбенко.

Учнівські колективи шкіл презентували свої команди з теми «Ми – патріоти України». Школярі використовували елементи флешмобу, речівки, гасла та національну атрибутику. Учні гартували дух, демонстрували патріотичні почуття, національну свідомість під час цікавих навчальних занять «Домедична допомога в умовах бойових дій», «Рукопашний бій», «Одягання протигаза та загальновійськового захисного комплекту», «Розбирання та збирання автомата АК-74».

IMG_0072

Підводячи підсумки ігор, начальник відділу освіти Наталія Беляновська відзначила необхідність проведення таких заходів, які сприяють формуванню в учнів патріотизму, відповідальності за долю держави, вміння працювати в команді та цінувати щире спілкування з ровесниками.

На прощання усі учасники ігор смакували куліш із військової польової кухні. Гарні враження, нові навички та вміння, вдячність організаторам ігор «Патріот» надовго запам’ятаються школярам та всім присутнім.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>