Сердечно та щиро вітаємо вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним днем прав жінок та миру.

Усі ви, без сумніву, достойні в житті лише найкращого. Завдяки вам у наших сім’ях панує злагода та спокій. Ми, чоловіки, завжди захоплюємося вашою силою духу, мудрістю, терплячістю та саможертовністю.

Завдяки жінці-матері ми приходимо у цей світ. Саме нашим рідним матерям ми зобов’язані найсвітлішому, найсокровеннішому, найголовнішому, що є в житті – любові.

У нас в районі  є 867 жінок, котрим присвоєно почесне звання матері-героїні, та 1306 багатодітних сімей. Саме ці жінки є взірцем того, як матір із великою любов’ю здатна обійняти весь світ. Захоплюємося самовідданістю і силою материнської любові Героїнь з великої букви, яких Бог послав Костопільщині.

Ми живемо у нелегкі часи боротьби за територіальну цілісність та незалежність України. Поряд із мужніми чоловіками воюють також не менш сміливі жінки. 2016 року 12 жительок Костопільського району  підписали контракт та нині захищають Батьківщину.

Працюють наші жінки у різних сферах та галузях. Так, більше 700 осіб прекрасної статі зайняті в медицині, близько 1300 – в освіті району, чимало жінок працюють на виробництві, в культурі, науці.

Ми, чоловіки, цінуємо і пам’ятаємо вашу величезну духовну роботу, яку ви виконуєте щодня.

Тож нехай міцними і дружними будуть ваші сім’ї, радісним і веселим сміх ваших дітей, в оселях панують світло і злагода, в серцях – добро та мудрість, а життя повниться добробутом, наснагою на новими звершеннями!

Зі святом вас,  дорогі жінки!

Голова райдержадміністрації                           О. Середа

Голова районної ради                                        С. Ткачук

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>