5322 вересня на території спортивного комплексу  ГУ ДСНС України у Рівненській області було проведено обласний етап змагань на кращу ланку газодимозахисної служби. У змаганнях взяли участь понад 130 рятувальників із 33 пожежно-рятувальних підрозділів області.

47Програма змагань складалася з трьох етапів, які виконувалися на час. Зокрема, вогнеборці одягали на швидкість апарати на стисненому повітрі та приводили їх у бойову готовність, у складі ланки ГДЗС проводили пошук умовного потерпілого у задимленому підвальному приміщенні зі складним плануванням та евакуювали в безпечну зону.  46Також  кожна команда в апаратах захисту органів дихання здійснила бойове розгортання від пожежної автоцистерни з подачею води.

За підсумками змагань команда 19 державної пожежно-рятувальної частини міста Костопіль посіла друге місце. Переможців урочисто відзначено кубком, грамотою та медалями.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>