Голова ОДА Віталій Коваль шукає шляхи пришвидшення фінансування проєкту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», що реалізується на Рівненщині. З цією метою він відвідав Уряд.

Нагадаємо, в області за програмою Світового банку побудовано лише третину амбулаторій. Із 34 заявлених у проєкті амбулаторій на сьогодні в області здано в експлуатацію 10.

Ще 24 нині мають проблеми із дофінансуванням. Тож, аби посприяти вирішенню цього питання, голова ОДА зустрівся із урядовцями та обговорив шляхи виходу з ситуації.

«2020 – це останній рік втілення проєкту в області. Тому у столиці разом з першим заступником Міністра фінансів Денисом Улютіним обговорили можливі шляхи пришвидшення надходження коштів в область. В свою чергу, генпідрядники гарантують, що за умови вчасного і повного дофінансування зі здачею в експлуатацію об’єктів не затягуватимуть», – зазначив Віталій Коваль під час онлайн наради з представниками програми Світового банку.

Реконструкцію амбулаторій планують завершити до кінця вересня 2020 року.

https://www.rv.gov.ua/news/proyekt-svitovogo-banku-na-rivnenshchini-24-ambulatoriyi-potrebuyut-dofinansuvannya

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>