Сьогодні, 24 квітня 2019 року, на території Костопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбувся урочистий захід з нагоди відправки перших призовників на військову службу.

Провести майбутніх військовослужбовців прийшли голова Костопільської районної державної адміністрації Олександр Середа, духовенство, батьки та друзі.

 «Ви маєте пройти школу мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя. Бути захисниками своєї землі, народу, миру, сім’ї – завжди почесно, гідно та благородно. Сьогодні саме той час, коли наша держава і весь український народ потребує захисту від ворожої агресії на сході. І тому на плечах українських військових нині тримаються підвалини незалежності та демократії Української держави», – зазначив голова Костопільської районної державної адміністрації Олександр Середа.

Тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Костопільського районного військового комісаріату майор Іван Баріков у вітальному слові зазначив, що до лав захисників Батьківщини цієї весни приєднуються перші 20 юнаків Костопільського краю. Він подякував призовникам за патріотизм, активну громадянську позицію та закликав сумлінно вчитися військовій службі та з честю виконати свій почесний обов’язок.

Зі святою молитвою та напутнім словом до призовників звернувся настоятель Петро-Павлівської парафії Православної Церкви України протоієрей Володимир та окропив їх свяченою водою.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>