Важливою складовою частиною патріотичного виховання в умовах сьогодення є формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту Вітчизни.

Саме з цією метою відділом освіти Костопільської районної державної адміністрації 23 квітня організовано практичне заняття з предмета «Захист Вітчизни», участь у якому взяли 172 учні одинадцятих класів закладів загальної середньої освіти району, у тому числі Деражненської, Малолюбашанської  та Пісківської об’єднаних територіальних громад.

DSC05683

Голова Костопільської районної державної адміністрації Олександр Середа у своєму зверненні до допризовників наголосив на необхідності щомиті бути готовими захистити свої родини, рідні міста та села, нашу Україну. Важливо, щоб наша молодь  набувала досвіду й майстерності на полігонах – в навчальних умовах, наближених до бойових, але не на справжній війні.

DSC05690

І дійсно, юнаки та дівчата мали змогу відпрацювати вправи з вогневої підготовки, ознайомитися з озброєнням, військовою технікою, умовами проходження служби та побутом військовослужбовців на Рівненському загальновійськовому полігоні.

DSC05698

Відділ освіти дякує за співпрацю щодо організації заходу управлінню освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, працівникам Костопільського відділу поліції та районного військового комісаріату.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>