10 вересня 2019 року в.о. голови райдержадміністрації Олександр Коваль та заступник начальника управління – начальник відділу водопровідно-каналізаційного господарства та теплоенергетики управління житлово-комунального господарства департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської обласної державної адміністрації – керівник робочої групи Алла Родчина здійснили огляд готовності населених пунктів Костопільського району та територіальних громад до осінньо-зимового періоду 2019-2020 року.

Підсумовуючи результати огляду готовності до роботи в опалювальний сезон 2019-2020 року, зроблено висновки, що підприємствами житлово-комунального господарства та соціальної сфери, Костопільським міськвиконкомом, сільськими радами, у відповідності з розробленими та затвердженими заходами, проведений значний обсяг робіт з підготовки житлового фонду, закладів освіти та культури, охорони здоров’я, комунальної теплоенергетики, водопровідно-каналізаційного, дорожнього господарства та підприємств енергетичного комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року. Готовність району оцінено в 4,8 бали, за 5 бальною шкалою.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>