Із метою захисту прав та законних інтересів дітей 16 січня 2018 року головні спеціалісти служби у справах дітей  Костопільської райдержадміністрації Людмила Наулік та Ірина Цимбалюк спільно з соціальним працівником Ларисою Петренчук та секретарем Підлужненської сільської ради  Марією Ткачук здійснили виїзний день на території сільської ради.

Зокрема проведено перевірки умов проживання та виховання 10 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та  дітей-сиріт у 8 сім’ях.

На жаль, в окремих сім’ях батьки дітей не забезпечили право дітей на достатній життєвий рівень, не створили умови, необхідні для всебічного розвитку дітей, відповідно до законів України. У цьому контексті із батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного догляду за дітьми, необхідності поліпшення житлово-побутових умов для проживання, виховання та повноцінного розвитку дітей, цільового використання коштів на їх утримання. Також громадян попереджено про відповідальність за порушення прав і обмеження законних інтересів дітей, невиконання та ухилення від виконання батьківських обов’язків.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>