Вибір майбутньої професії – відповідальний крок у житті кожної людини. Профорієнтаційний захід для випускників спецшколи-інтернат відбувся 16 травня 2018 року у районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Цьогоріч діти закінчують школу і повинні зробити надважливе для себе рішення.

Із вітальним словом до присутніх звернулася директор центру Катерина Фесюк, зазначивши у своєму виступі, що підтримка та допомога  випускникам спецшколи-інтернат є одним із пріоритетних напрямків діяльності установи, а також коротко ознайомила учнів із основними напрямками роботи центру.

Представник Костопільської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Світлана Лопушанська розповіла випускникам про актуальні тенденції на ринку праці у Костопільському районі та загалом в Україні. Ключовою тезою її виступу стала думка про те, що наразі великою популярністю користуються робітничі спеціальності, які водночас приносять значні доходи.

DSCN0908

Тетяна Кравчук, провідний фахівець із соціальної роботи центру, поінформувала присутніх про навчальні заклади, де можуть здобувати освіту майбутні випускники, які мають вади здоров’я, розповіла про типові помилки при виборі фаху. Інтерес у дітей викликала гра «Професії», яка додала інтерактивності та забезпечила безпосередню  участь кожного учасника.

DSCN0904

Захід пройшов у добрій щирій атмосфері. Зацікавленість учнів дозволяє зробити висновок про необхідність регулярного проведення подібних заходів, щоб у майбутніх випускників сформувалося чітке усвідомлення стосовно правильного вибору професії.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>