Сьогодні у нашому місті зростають обсяги  виробництва, оновлюється обладнання підприємств та збільшується попит на кваліфікованих працівників. Нові вимоги до працюючих супроводжуються покращенням умов праці та зростанням заробітної плати. Сьогодні працювати за робітничою професією – престижно та перспективно, а майбутнє ринку праці полягає у вихованні нового покоління  кваліфікованих робітничих кадрів.

Щоб допомогти випускникам у виборі майбутньої професії та зорієнтувати їх на актуальні на ринку праці професії та спеціальності, районний центр зайнятості постійно проводить профорієнтаційні групові та масові заходи для учнівської молоді. Днями за сприяння фахівців служби  зайнятості    учні  Костопільської ЗОШ № 6  побували на екскурсії на  одному  з  ринкоутворюючих  виробничих   підприємств  нашого  району – ПП «Дизайн».

Екскурсія була цікавою та  змістовною.   У ході зустрічі начальник виробництва Віктор Кондратюк розповів учням  про технологію деревообробки та професії, які в ній задіяні. Дизайн_11_17_2

Учні із цікавістю спостерігали за  процесом  обробки деревини,  як  із  дерев’яних заготовок кваліфіковані працівники та комп’ютеризовані верстати дають на виході якісний матеріал для  виготовлення меблів, столярних виробів тощо.

Деякі школярі впізнали серед працівників  своїх батьків та на власні очі побачили працю, яку вони щоденно виконують.

Цікавились школярі рівнем заробітної плати на підприємстві, яка є досить високою для нашого регіону.

Проведення профорієнтаційних екскурсій на підприємствах допомагає учням у формуванні уявлення про майбутню професію та є дієвим чинником у пропагуванні робітничої праці – цікавої, творчої та високооплачуваної.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>