Ще в березні 2017 року президент України підписав розроблений за активної участі Держенергоефективності закон щодо продовження укладання енергосервісних договорів для термомодернізації будівель бюджетних установ.

Цей закон дає “зелене” світло роботі ЕСКО-компаній у бюджетній сфері та дозволяє вирішити питання підвищення рівня енергоефективності у закладах соціальної сфери без залучення додаткових бюджетних коштів. Тепер ЕСКО-компанії матимуть усі законодавчі підстави залучати приватні інвестиції у впровадження енергоефективних заходів у школах, дитсадках, лікарнях тощо

Зокрема, цим законом удосконалено механізм енергосервісу і передбачено можливість застосування електронних аукціонів через систему Prozorro для закупівель енергосервісу.

Закон фактично є ще одним кроком до енергонезалежності та економічного розвитку всієї країни. Серед основних переваг закону – зменшення енергоспоживання у близько 100 тис. бюджетних установ України; заощадження мільйонів гривень бюджетних коштів на модернізації бюджетних установ; активізація малого та середнього бізнесу, створення нових робочих місць; зміцнення співпраці влади та бізнесу в рамках ЕСКО-договорів; покращення комфортних умов перебування у закладах соціальної сфери.

Керівництво Костопільської райдержадміністрації також націлено на впровадження енергоефективних заходів та зменшення споживання енергетичних ресурсів. Наразі створено перелік потенційних об’єктів бюджетних установ району для впровадження енергосервісу, який можна завантажити за наступним посиланням:

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/pressa/pressa/ph/0507.zip

Так на сьогодні ТОВ «ДТЕК ЕСКО» висловило свою зацікавленість у інвестуванні та проведенні  енергоефективних заходів в Костопільській ЗОШК № 6, Головинській ЗОШ та Деражненській ЗОШ.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>