25 липня 2017 року об 11.00 год. відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради при секторі архітектури і містобудування райдержадміністрації. На порядок денний виносяться наступні питання:

  1. Про повторний розгляд Детального плану території, що обмежується земельною ділянкою по вул. Проектова, 54 та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль Рівненської області

Замовник:  Костопільська міська рада.

  1. Про повторний розгляд Детального плану території с.Мирне Мирненської сільської ради, що обмежується вул. Омеляненка – площа, центр до вул. Омеляненка (територія бувшого господарського двору), вул.Молодіжна з прилеглими до них територіями Костопільського району Рівненської області.

Замовник:  Мирненська сільська рада.

  1. Про розгляд Детального плану території для індивідуального садівництва за межами населених пунктів на території Костопільської міської ради Костопільського району Рівненської області площею 0,1678 га.

Замовник:  Костопільська міська рада.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>