Безповоротна грошова допомога Уряду на придбання твердого палива (вугілля, дров, брикет тощо) призначається виходячи з норми у дві тони на одне домогосподарство на рік і граничного показника вартості.

Субсидія на придбання твердого палива оформляється так само, як і звичайна житлова субсидія. Щоб її отримати, потрібно подати в місцевий орган соціального захисту довідку про склад сім”ї та розмір платежів, декларацію про доходи та  заяву. В останній слід підкреслити поле зі словами «на придбання твердого палива та скрапленого газу».

Такою допомогою мають можливість скористатися ті сім’ї, які використовують для опалення виключно тверде паливо. Субсидія їм надається незалежно від площі житла і виплачується один раз на рік у готівковій формі на особовий рахунок у банку. Чим менший дохід родини, тим більший розмір урядової допомоги вона отримає.

Звертаємо увагу на те, що субсидія для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу, як і раніше, призначається на календарний рік.   У зв’язку з цим субсидія на придбання твердого палива і скрапленого газу особам, які отримували субсидію у 2017 році автоматично на 2018 рік не призначається. Для її призначення мають бути повторно подані відповідні документи. При цьому субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується з місяця звернення у 2018 році.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>