26  грудня  2017 року   на  базі комунального закладу «Школа-інтернат II-III ступенів «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради на виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної  адміністрації від 12 грудня 2017 року № 748  відбулося вручення іменних сертифікатів на отримання обласних премій призерам всеукраїнських конкурсів.

Костопільський район представили  44 вихованці, які здобули перемоги  у конкурсах художньо-естетичного, еколого-натуралістичного  та науково-технічного напряму.  Найчисельнішими  з-поміж призерів є вихованці Будинку школярів та юнацтва, зокрема учасники хореографічних ансамблів «Натхнення» (керівник Ірина Ясенчук) та «Феєрія» (керівник Марія Скороход).

У заході взяв участь начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Григорій Таргонський.

За  перемогу у конкурсах його учасники отримали грошові винагороди та вкотре впевнилися, що сумлінна праця та інтелектуальний потенціал мають свою винагороду.

Усі учасники урочистості щиро вдячні за підвіз до місця вручення іменних сертифікатів постійним та незмінним меценатам товариству з обмеженою відповідальністю «Свиспан Лімітед» в особі його директора Юлії Федишин, що зробили свій вагомий внесок у благородну справу, демонструючи прихильне ставлення до підтримки обдарованих дітей.

IMG-1a6e7b21a4c64441e5557ea9b315109a-V

IMG-624117f8adff980f50bb6e72c864840f-V

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>