Сьогодні, 15 травня 2019 року, у Костопільській районній бібліотеці для дітей та юнацтва відбулася творча подія – Всеукраїнський поетично-музичний фестиваль «Віршень». Мету фестивалю його натхненники визначають так: «Популяризація української поезії, авторської пісні та небанальної музики, творча допомога талановитим авторам, які мешкають поза столицею, формування в Україні єдиного мистецького простору, сприятливого для творчого розвитку кожної особистості, яка прагне творити вітчизняну культуру».

У затишній залі зібралися поціновувачі українського поетичного слова, української музики, акторської майстерності. В гості на Костопільщину завітали шановані майстри пера, які ділилися своїми творчими надбаннями з присутніми, – засновник фестивалю, письменник, видавець і громадський діяч Сергій Пантюк, голова Рівненської організації Національної спілки письменників України, поетеса, журналістка, краєзнавець, композитор, виконавець пісень, етно-рок співачка Ірина Баковецька–Рачковська, письменниця, блогерка Юлія Баткіліна.

Також на святі були присутні представники влади району, костопільські письменники та літератори – Зоя Дідич, Анатолій Карп’юк, Олександра Веремчук, Тетяна Глінчук, Максим Рачок, дружина Святослава Праска – пані Євгенія, членкиня ГО «Союз українок» Анастасія Борейчук, бібліотечні працівники, учнівська молодь. Звучали поетичні рядки з вуст місцевих письменників.

Оксана Кіптель, заступник голови райдержадміністрації, від імені Олександра Середи, голови Костопільської РДА подякувала учасникам літературної зустрічі за неймовірні емоції, можливість доторкнутись до чуттєвих струн Поезії та на згадку вручила митцям пам’ятні сувеніри.

«Ми пишаємося тим, що Костопільщина величний край майстрів пера! Приємно, що такий літературний захід не просто згуртовує усіх нас, а й нагадує нам про звичаї і традиції українського народу. Адже тільки той, хто береже минуле, вміє цінувати сучасне – досягне прекрасного майбутнього,» – зазначила у своєму виступі Оксана Кіптель.

Тепла, невимушена атмосфера, жваве спілкування, поезія та музика, що заворожує, автограф-сесія – таким був «Віршень» у Костополі та залишив по собі приємні враження від знайомства з талановитими, творчими особистостями.

За матеріалами Костопільської центральної районної бібліотеки

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>