Перебуваючи в робочій поїздці в районі, головний консультант Головного департаменту регіональної політики Адміністрації Президента України Віктор Ткаченко разом із головою Костопільської районної державної адміністрації Олександром Середою здійснили контроль щодо стану реалізації проекту з будівництва Пісківської загальноосвітньої школи, яка будується за рахунок коштів (90 %) державного фонду регіонального розвитку та 10 % – коштів місцевих бюджетів.

IMG_9899

Під час візиту було розгляднуто питання виконання плану-графіку завершення будівельних робіт, зокрема, внутрішньо-зовнішньо опоряджувальних робіт, благоустрою території та реалізації проекту у форматі нового освітнього простору.

Нагадаємо, що загальна вартість проекту будівництва освітнього закладу станом на серпень 2016 року становила 40 млн. грн. У ході будівництва виникла потреба у проведенні додаткових робіт, які були не передбачені проектом. У зв’язку з цим проведено коригування проектно-кошторисної документації та додатково оголошено тендер. Таким чином, загальна вартість будівництва об’єкта буде становити майже 47 млн. грн.

IMG_9898

Цього ж дня В. Ткаченко та О. Середа взяли участь у засіданні виконкому Пісківської об’єднаної територіальної громади, на якому було розглянуто питання стану виконання робіт з будівництва Пісківської загальноосвітньої школи у форматі дотримання плану-графіка будівництва та обговорено питання життєдіяльності об’єднаної територіальної громади.

IMG_9896

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>