Сьогодні в районному краєзнавчому музеї відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня музеїв. Працівників музею привітали заступник голови Костопільської райдержадміністрації Оксана Кіптель, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Наталія Петренчук, голова райкому профспілки працівників культури Наталія Марковець, які  висловили щиру вдячність людям, на чиїх плечах надзвичайно важлива та благородна місія – збереження та примноження скарбниці народної культури, безцінної спадщини сторіч української історії.

Оксана Анатоліївна від імені голови Костопільської райдержадміністрації Олександра Середи привітала колектив з професійним святом та передала вітальну листівку, зазначивши, що  районний краєзнавчий музей – це світлиця нашої багатої історії та культури, правдивий портрет героїчного минулого, самобутніх звичаїв, вікової мудрості й безцінного досвіду краян. Заклад є важливим осередком збереження історичної пам’яті  нашого краю, зримим зосередженням найцінніших надбань минулого, любові до рідної землі та потягу до прекрасного. Також відзначила, що працівники музею, проводять велику дослідницьку роботу, запроваджують сучасні інноваційні технології, організовують та презентують цікаві виставки. Директор музею Анатолій Вакулка, розповів про роль музеїв у суспільстві, стан справ у закладі,  плани на майбутнє,  впровадження нових інноваційних технологій та проектів. Кращі працівники музею відзначені подяками відділу культури і туризму Костопільської райдержадміністрації.

В Міжнародний день музеїв зичимо працівникам музею творчої енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, благополуччя та достатку, здоров’я і щастя, миру й непохитної віри в світле майбутнє України.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>