І саме сьогодні, 16 вересня 2019 року, напередодні професійного свята – Дня рятівника – представники цієї героїчної професії приймали вітання.

А з найкращими побажаннями до рятівників у пожежну частину м.Костополя завітали представники влади району та міста: Олександр Коваль, в.о.голови Костопільської РДА, Сергій Ткачук, голова Костопільської районної ради, Андрій Ткачук, перший заступник міського голови, Ніна Ткачук, керуючий справами міської ради.

«Утверджуючи добро і милосердя, Ви – справжні герої наших днів – з честю виконуєте покладені на Вас завдання. Щороку це підтверджується зростаючою довірою населення до співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Завдання молодого покоління рятувальників – бути гідними славних набутків та традицій ветеранів» – зазначив у своєму виступі в.о.голови Олександр Коваль.

Також представники влади взяли участь у відзначенні 12 кращих представників рятувальної професії почесними грамотами, подяками за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, рішучість, постійну готовність прийти на допомогу та з нагоди Дня рятівника України.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>