16 січня 2020 року в актовому залі ДПРЧ-19 ГУ ДСНС України у Рівненській області відбулося підведення підсумків роботи за 2019 рік

Нарада проходила під керівництвом Олександра МОХРИКА, заступника начальника Головного управління ДСНС України у Рівненській області полковника служби цивільного захисту.

За досягнення позитивних результатів у службовій діяльності, особисту виконавчу дисципліну протягом 2019 року, сумлінне ставлення до виконання функціональних обов’язків грамотою та цінним подарунком нагороджено Олександра ШЕВЧУКА, диспетчера  ДПРЧ-19 ГУ ДСНС України у Рівненській області, прапорщика служби цивільного захисту.

У роботі підсумкової наради взяв також участь Олександр КОВАЛЬ, голова Костопільської райдержадміністрації, який зазначив, що завдання, покладені на підрозділи Костопільського гарнізону, упродовж 2019 року організовано злагоджено та виконано в повному об’ємі. Очільник району подякував працівникам колективу за високий професіоналізм та щоденне сумлінне виконання службових обов’язків.

Присутні проаналізували свою діяльність за 12 місяців та окреслили головні завдання у подальшій службі. Серед іншого було відзначено, що всі пріоритетні завдання які ставилися перед рятувальним підрозділом у цілому виконані.

Підсумовуючи результати наради Сергій МОСТОВИЙ, начальник Костопільського районного сектору, озвучив основні завдання на поточний рік, серед яких першочерговим є забезпечення готовності підрозділів до реагування на надзвичайні ситуації, та наголосив на покращенні результатів роботи підрозділів Костопільського району.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>