Що потрібно знати тим, хто вирішив присвятити себе служінню українському народу, бажає вступити до вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України? Детально про це майбутнім абітурієнтам розповіли правоохоронці Костопільського відділу поліції ГУНП в Рівненській області під час зустрічі в загальноосвітніх закладах міста Костололя.

Начальник сектору кадрового забезпечення Олена Войтович зустрілася із учнями одинадцятих класів загальноосвітньої школи №6 міста Костопіль. Темою заходу стала змістовна розповідь про умови вступу та навчання у ВНЗ Міністерства внутрішніх справ України, про основні вимоги до кандидатів на навчання (успішність, дисциплінованість, фізична та психологічна підготовка, належний стан здоров`я). Випускники також цікавилися вимогами до кандидатів на службу в поліцію, необхідним пакетом документів, етапами відбору та іншою інформацією, з якою додатково можна ознайомитись і на офіційному сайті ГУНП  у Рівненській області  www.rv.npu.gov.ua/uk.

Аналогічні зустрічі відбулися із учнями одинадцятих класів загальноосвітніх шкіл №1, №3 та № 4  міста Костополя.  До них долучилися курсанти 2-го курсу Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ України, котрі нині проходять навчальну практику в Костопільському відділі поліції. Учнів цікавили питання матеріального забезпечення курсантів ВНЗ МВС та працівників Національної поліції, а також соціальні гарантії, які отримують правоохоронці,  «погляд зсередини» на навчання в академії. На всі запитання старшокласники отримали від поліцейських вичерпні відповіді.

 4

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>