13 лютого у Костопільській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся семінар із головами ОТГ та сільськими головами на тему «Вирішення проблем зайнятості сільського населення, у тому числі осіб із інвалідністю, шляхом об’єднання зусиль служби зайнятості, органів місцевого самоврядування та роботодавців. Організація громадських робіт у 2018 році». Захід відбувся за участю головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління держпраці в Рівненській області Юрія Савчука.

Директор філії Василь Харченко наголосив на основних пріоритетах діяльності служби зайнятості  у період її реформування. Заступник директора Богдан Орлов ознайомив присутніх із новими підходами у працевлаштуванні безробітних, зокрема, запровадження профілювання безробітних та соціального супроводу за підходом кейс-менеджменту. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ірина Степура інформувала про послуги служби зайнятості, в тому числі щодо підбору працівників, ознайомила зі змінами в законодавстві, нагадала про своєчасність подання інформації щодо вакансій.

Семі_02_2018Сільські голови отримали корисну інформацію щодо організації громадських робіт, професійного навчання безробітних на замовлення роботодавців, можливості підготовки кадрів у центрі профтехосвіти ДСЗ.

сем1_02_2018Головний державний інспектор Юрій Савчук довів до відома  учасників чинні правові норми щодо використання найманої праці та наголосив на їх дотриманні роботодавцями для уникнення штрафних санкцій.

Присутні обмінялися думками щодо спільних дій служби зайнятості та роботодавців для вирішення проблем зайнятості сільського безробіття, окреслили шляхи подальшої співпраці.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>