Днями у рамках робочого візиту голова Костопільської райдержадміністрації Олександр Середа та депутат Рівненської обласної ради Руслан Потапчук відвідали  Звіздівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка є опорним закладом та має спортивний профіль. У школі навчається 260 учнів. Також на базі школи тренується місцева футбольна команда «Горинь», яку підтримують всією громадою. За словами директора школи Оксани Кравчук, місцеві діти охоче займаються різними видами спорту, зокрема, волейболом та баскетболом.

Варто зазначити, що завдяки сприянню влад обласного та районного рівнів у навчальному закладі здійснено капітальний ремонт даху, заміну вікон та утеплення фасаду, однак питання щодо створення комфортних умов для учасників навчально-виховного процесу є актуальним і зараз перебувають у полі зору керівництва.

Представники влади також завітали у публічно-шкільну бібліотеку та за дорученням голови Рівненської обласної ради Олександра Данильчука передали дітям у подарунок сучасний принтер.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>