1 лютого 2017 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом  голови райдержадміністрації Олександра Середи.

Хвилиною мовчання пом’янули людей, що загинули під час обстрілів російськими бойовиками м. Авдіївки Донецької області.

Про підсумки роботи галузей  господарського комплексу району за 2016 рік доповів начальник відділу економічної та інвестиційної діяльності райдержадміністрації Віталій Повх.

IMG_9489

Він поінформував, що у районі виробляється 6,7% усієї  реалізованої промислової продукції області і за обсягами її реалізації Костопільщина посідає 4 місце серед регіонів області та 2 місце серед районів (після Рівненського).

Упродовж 2016 року спостерігалася позитивна динаміка  щомісячного приросту обсягів промислової продукції порівняно з 2015 роком, які склали 1 млрд. 928 млн. грн., що на 16,7% більше 2015 року.

Важливим досягенням є те, що у вересні 2016 року введено в експлуатацію сучасний дошкільний навчальний заклад в с. Злазне, (використано коштів державного та місцевих бюджетів в сумі 6,345 млн. грн.).

Розпочато роботи по будівництву дошкільного навчального закладу у с. Борщівка (5,1 млн. грн. за кошти обласного, районного, сільського бюджетів) та школи у с. Пісків (40,57 млн. грн. із державного та обласного бюджетів).

Загалом протягом року завершено  заплановані роботи з будівництва, капітальних ремонтів, реконструкції у 22 закладах бюджетної сфери. Крім того, у 2016 році вдалося реалізувати додатково або передбачити кошти на завершення  ще 14 проектів в закладах освіти, охорони здоров’я, спорту та по вуличному освітленню. Загалом на  означені цілі спрямовано коштів бюджетів усіх рівнів близько  40,73 млн. грн.

IMG_9487

До співдоповіді долучилися начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Неля Мартинчук, начальник Костопільського відділення Рівненської ОДПІ Головного управління ДФС у Рівненській області Ірина Котенко, начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Валюченко, начальник управління праці та соціального захисту населення Ніна Марчук та директор районного центру зайнятості Василь Харченко.

Брав участь у роботі колегії та виступив перед присутніми заступник директора Рівненського обласного центру зайнятості Андрій Грещук.

За результатами колегії прийнято відповідне розпорядження.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>