Костопільською районною філією Рівненського обласного центру зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій для укомплектування вакансій  ТОВ «Українські лісопильні», ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» та ТОВ «АПБ Топаз» (м.Київ).

У заході взяли участь 10 безробітних.

Під час зустрічі начальник відділу взаємодії з роботодавцями Костопільської філії Рівненського ОЦЗ Ірина Степура презентувала присутнім підприємства, які мають потребу в кваліфікованих працівниках.  Вона розповіла про характер та режим роботи, рівень оплати праці, специфіку виконання роботи, вимоги до претендентів, а також відповіла на питання, які цікавили учасників.

Відвідувачі міні-ярмарку отримали вичерпну інформацію про наявні вільні робочі місця, ознайомилися з ситуацією на ринку праці та отримали консультації фахівців служби зайнятості з питань законодавства.

За результатами проведеного заходу двоє безробітних зацікавились пропозиціями працевлаштування та були запрошені для співбесіди безпосередньо на підприємства.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>