18 квітня під головуванням першого заступника голови Костопільської районної державної адміністрації Олександра Коваля, за участі начальника відділу юридичного забезпечення, організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації Володимира Жданюка, голови постійної комісії районної ради з питань аграрної політики і земельних відносин, екології, природокористування та розвитку села Тараса Глудика, завідувача сектору архітектури і містобудування райдержадміністрації Наталії Наумець, представника виконавчого комітету Костопільської міської ради, на території якої знаходяться земельні ділянки, спеціаліста 1 категорії Костопільської міської ради Світлани Самчук відбулося засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

Під час засідання розглянуто питання про визначення розміру збитків завданих громадянином В.Коханевичем територіальній громаді Костополя, в особі Костопільської міської ради, у зв’язку із відсутністю правовстановлюючих документів на земельні ділянки по вул. Фабрична 4/1, у м. Костопіль та по вул. Фабричній, 4/5, у м. Костопіль. Відповідно до рішення Костопільської міської ради від 19 березня 2015 року №096 ділянки передані в оренду терміном на 5 років для обслуговування розчинно-бетонного вузла (виробничої бази), що належить громадянину В.Коханевичу на підставі договору купівлі-продажу, проте договір оренди не був укладений у встановлені терміни.

Під час обговорення члени комісії прийняли рішення про здійснення обстеження земельних ділянок площею 0,1448 га та 0,0131 га, які розташовані по вул. Фабричній, 4/1,  вул. Фабричній, 4/5, у м. Костопіль.

2

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>