Щороку у грудні проводиться Всеукраїнський тиждень права. Цьогоріч Кабінет Міністрів України затвердив план заходів з проведення Всеукраїнського тижня права із  8 до 13 грудня 2017 року. Про це йдеться у розпорядженні Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579-р.

У Костопільському районі, як і в усій області, заходи у рамках проведення Всеукраїнського тижня права розпочалися вже із 4 грудня – у всіх  навчальних закладах проводиться Всеукраїнський урок «Права людини» і тематичні заходи – лекції, зустрічі за круглим столом, правові конкурси, ігри та змагання, бесіди з питань реалізації та захисту прав людини.

У переліку районних заходів – проведення книжкових виставок, презентації видань про права людини, виставки-форуми, організація показу художніх та документальних фільмів про права людини та правозахисну діяльність в Україні.

Всеукраїнський тиждень права традиційно включає дату 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>