Ще зовсім небагато часу пройшло відтоді, коли відбулося засідання Ради регіонального розвитку під керівництвом Президента України, де П.О.Порошенко доручив передати відповідний формат на місця, щоб кожна область, район, ОТГ, місто, село висловили своє бачення того, які зміни вони хочуть бачити в населеному пункті. А це, наприклад, будівництво чи реконструкція закладів освіти й медицини, ремонт доріг, освітлення, спортивна інфраструктура, поліпшення парків, екологічні проекти тощо.

«Нині зроблено якісний аналіз проектів, які існують у Рівненській області, на основі обговорення яких підготовлено проект Плану перспективного розвитку області на 2019 – 2021 роки. До нього увійшло понад 800 проектів регіонального розвитку, які передбачається реалізувати протягом 2019 – 2021 років.

На другому засіданні Ради регіонального розвитку області, яка відбудеться в Рівному в березні за участі Президента України Петра Порошенка буде презентовано «План розвитку громад на 2019-2021 роки»,- акцентує увагу Олексій Муляренко.

«Після проведених засідань рад регіонального розвитку при Костопільській райдержадміністрації та сільських рад Костопільщина також має розроблений дороговказ – План перспективного розвитку, де враховано інноваційний потенціал району, конкурентні переваги та стратегічне бачення розвитку. А також реформи у сферах освіти, охорони здоров’я і розвитку інклюзивного навчання, медичного обслуговування у місті та сільській місцевості. Таким чином, ми на 3 роки вперед вирішили, що буде в пріоритеті громади. Якщо раніше планування здійснювалось на 1 рік, то тепер переходимо від короткотермінових планів до довгострокових перспектив,» – зазначає Олександр Середа, голова Костопільської районної державної адміністрації.

Варто зазначити, що нині розпочалася кампанія, за якою кожен зможе отримати пакет матеріалів від Голови Ради регіонального розвитку – Петра Порошенка, в якому наявні: буклети з наочним зображенням реалізованих ініціатив в регіоні за останні роки та основні напрямки розвитку області та найбільш вагомі проекти, які планується реалізувати у Рівненській області протягом найближчих років; карта перспективних об’єктів Рівненської області на 2019 – 2021 роки; опитувальний лист, за допомогою якого можна повідомити свої побажання, проінформувати про проблему або висловити критику щодо проведених або запланованих робіт на телефон гарячої лінії вказаної там.

Стратегічний розвиток громад є ніщо інше, як відповідь спільноти на сучасну соціально-економічну ситуацію, яка вимагає поглибленого погляду на прагнення, сподівання мешканців, а також на ресурси і перспективи розвитку громади, тому постійно є в  пріоритеті влади району.

Змінюємо підхід до управління, ставимо мету – її  можливо досягти за 1-3 роки! І в цьому маємо велике переконання.

 

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>