Саме у ці хвилини, 11 грудня 2018 року, розпочала свою роботу Перша Рада регіонального розвитку Костопільщини, де підведуть підсумки роботи за останні чотири роки, а також визначать стратегію розвитку до 2021 року.

Керівники області, району та сільських рад, представники бізнесу, медицини, освіти, духовенства, громадські діячі, військовослужбовці, волонтери – ось хто бере участь у заході – це ті лідери, яким не байдужі реалії сьогодення процесів державотворення на Костопільщині.

P1000645

Відкрив Першу Раду регіонального розвитку голова Костопільської райдержадміністрації Олександр Середа:

«Продовжуючи роботу Ради регіонального розвитку при Президентові України та при Рівненській обласній державній адміністрації, сьогодні ми зібрались щоб підвести підсумки зробленого. І не за рік, а за весь час реформ – нам вже є що сказати. Друге – ставимо цілі на майбутнє, а саме будемо розробляти стратегічний документ, план розвитку району/ОТГ до 2021 року. Все, що увійде в цю стратегію ми і будемо далі разом втілювати. І тому наша наша сьогоднішня з Вами  зустріч відбувається у форматі «4+3». І ми будемо говорити  про наші реальні дії, а саме, здобутки і стратегію розвитку.

Станом на сьогодні, ми бачимо видимі результати: найсучасніший навчальний комплекс у селі Пісків, реконструкція стадіону «Колос», ремонтні роботи у Костопільській ДЮСШ, утеплення фасадів низки навчальних закладів, будівництво сучасних медичних амбулаторій у селах Пісків, Постійне, Дюксин.

Одним із найбільш наглядних прикладів позитивних зрушень у державі та у Костопільському районі зокрема є, зростаючі темпи дорожнього будівництва».

P1000652

Із вітальним словом до присутніх також звернулися голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук, директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук, які разом зазначили важливість проведення такого масштабного заходу. Адже сьогоднішнє зібрання має на меті не лише підведення чотирьохрічних поступових впроваджень децентралізації, а й  відпрацювання дорожньої карти, яка дасть можливість сформувати чіткі позиції у частині розвитку територій Костопільського району.

P1000660

P1000666Про вагомий результат налагодження партнерських взаємовідносин бізнесу і влади в регіоні, свої здобутки на ринку економіки не лише районого, а й світового, під час першої дискусійної платформи розповіли присутнім голова правління ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» Сергій Кучерук, менеджер зв’язків з громадськістю ТОВ «Українські лісопильні» Наталія Андрійчук та голова правління ПрАТ «Івано-Долинський спецкар’єр» Галина Довжаниця, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Неля Мартинчук та директор ДП «Костопільське лісове господарство» Олександр Мелещук.

Підводячи  підсумки діалогу на І дискусійній платформі  Олександр Середа, наголосив на важливості визначення пріоритетів на шляху подальшого розвитку з врахуваннями змін зі знаком «плюс» упродовж найближчих трьох років.

У подальшій програмі засідання Ради регіонального розвитку Костопільщини передбачено розгляд питань децентралізації, реформ в галузі медицини та освіти, а також національної ідеї, духовності, сучасного самовираження української нації.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>