Місяць тому в Костопільській райдержадміністрації, ТзОВ «Свиспан Лімітед», ПАТ  «Родина» та на ПП «Костопільський маргариновий завод» відбулась перевірка стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних та бронювання військовозобов’язаних.

За результатами цієї інспекції, військовий облік в районі здійснюється відповідно до вимог нормативно-правових актів. Керівництво та визначені посадові особи об’єктів перевірки з належною відповідальністю ставляться до питань організації ведення військового обліку та бронювання військовозобов’язаних.

Рівненським обласним військовим комісаріатом відмічено вагому та належну роботу щодо організації функціонування системи військового обліку громадян України, ведення військового обліку військовозобов’язаних у Костопільській районній державній адміністрації під керівництвом Олександра Середи та рекомендовано військовому комісару районного військового комісаріату розповсюдити позитивний досвід органу виконавчої влади.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>