14 жовтня 2017 року відбулися військові навчально-тренувальні ігри «Патріот». Вони проходили у час, коли український народ відзначав  День захисника України, який нероздільно пов’язаний із розвитком війська та військових традицій нашої держави, День українського козацтва, вшанування Покрови Пресвятої Богородиці – захисниці від ворогів, покровительки українського війська та у день утворення Української Повстанської Армії, яка стояла у витоків боротьби  за створення незалежної Української держави. Неповторності, піднесеності духу надало юним патріотам і місце проведення ігор «Патріот» в урочищі Гутвин, на місці постою Головного командування, де 75 років тому створились і діяли перші загони Української Повстанської фрмії рідного краю.

До участі у змаганнях, які уже протягом трьох років організовує відділ освіти Костопільської районної державної адміністрації та військова частина А-2390, активно долучилися учні Гутянської, Великомидської, Золотолинської, Маломидської, Малостидинської, Яполотьської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та Великостидинської і Жалинської загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів. Цьогорічний захід набув змагального характеру. Учні успішно подолали воєнізовану смугу перешкод та змагалися у розборці і зборці автомата, наданні медичної допомоги в умовах бойових дій, одяганні захисного комплекта.

Переможцями військових навчально-тренувальних ігор «Патріот» визнано команду «Краяни» Гутянської та Великомидської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Друге місце посіла команда «Українські патріоти» Яполотьської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, а третє місце виборола команда «Січ»  у складі учнів Золотолинської, Жалинської і Малостидинської загальноосвітніх шкіл. Грамотою за прагнення до перемоги була нагороджена команда «Патріоти» Великостидинської та Маломидської шкіл. Усі учасники заходу отримали грамоти голови Костопільської районної державної адміністрації Олександра Середи.

Традиційно військовослужбовці, на чолі з заступником начальника з виховної роботи військової частини А-2390 Денисом Журбенком, запросили всіх на смачний куліш, у ході якого всі учасники обмінялися враженнями, позитивними емоціями від проведених ігор.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>