10 жовтня головний спеціаліст сектору архітектури і містобудування райдержадміністрації Катерина Снітко та головний спеціаліст житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Олена Вдовиченко на виконання доручення заступника голови Рівненської облдержадміністрації від 03.10.2017 року за №125/01-61/17обстежили та провели аналіз доступності маломобільних груп населення будівель і приміщень, в яких здійснюється діяльність торгівлі лікарськими засобами в районі.

Спеціалісти при обстеженні враховували пропозиції, які розроблені за участі громадських організацій, осіб із інвалідністю та ДБН В.2.2-17:2006 «Доступність будівель і споруд для маломобільних груп населення».

editor_1507647283_H5nPUYbЗа результатами перевірки встановлено, що із 18 аптек, які діють у Костопільському районі, 11 – облаштовані пандусами, що відповідають пропозиціям, які розроблені за участю громадських організацій, осіб із інвалідністю та ДБН В.2.2-17:2006 «Доступність будівель і споруд для маломобільних груп населення», 6 аптек потребують удосконалення (високий кут підйому, або відсутні поручні), причиною такої ситуації є те, що власники багатьох закладів просто змушені будувати «круті» пандуси, оскільки іншого не дозволяє площа. Особливо це стосується організацій, які облаштовуються у переобладнаних квартирах перших поверхів багатоповерхівок, де висота вхідних дверей і площа перед фасадом не дозволяють дотриматися вимог. Лише одна аптека не облаштована ні пандусом, ні кнопкою виклику.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>