Сьогодні в область надійшла чергова партія бейбі-боксів для породіль з різних районів. Загальна кількість пакунків – 462.

Загалом Рівненщина отримала майже півтори тисячі боксів, які почали надходити в область наприкінці вересня.

0113282001539855367

Найбільше пакунків отримали породіллі з Рівного, а також з Сарненського, Березнівського та Рівненського районів, розповіла Тетяна завідувач сектору у справах сімейної політики департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА Тетяна Кульчицька. Зокрема, Костопільський район отримав чергову партію 23 боксів, які незабаром адресно надійдуть породілям.

Вона нагадала, що закупівля «пакунків малюка» відбувається в рамках проекту міжнародної-технічної допомоги «Забезпечення соціального захисту та відповідального батьківства в Україні.

Цього року Урядом уперше запроваджений вид допомоги для новонароджених – «пакунок малюка». Українські сім’ї при народженні дитини отримують набір із 25-ти необхідних речей для немовлят. Окрім одягу та інших важливих для дитини речей, пакунок містить інформаційні матеріали, які допоможуть батькам у догляді за дитиною.

Аби отримати пакунок малюка, потрібно звернутися із заявою до місцевого управління з питань соціального захисту населення.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>