Оздоровча кампанія 2017 року у Костопільському районі відбувалася на виконання районної програми відпочинку  та оздоровлення дітей на 2014-2017 роки зі змінами та доповненнями, схваленої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 08 січня 2014 року № 2 та затвердженої рішенням сесії районної ради від 07 березня 2014 року № 537, розпорядження голови районної державної адміністрації від 09 червня 2017 року № 182 «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році».

 На проведення оздоровчої кампанії з районного бюджету виділено 180 тис.грн. шляхом надання іншої субвенції обласному бюджету на придбання путівок дітям пільгових категорій у оздоровчі табори області. За рахунок співфінансування з обласного бюджету в сумі 271,11 тис.грн. було закуплено 86 путівок (Сигнал – 11 путівок, Агатівка – 33 путівки, Країна Мрій – 16 путівок, Електронік-Рівне – 22 путівки, Хрінники – 3 путівки, Веселка –         1 путівка).

На харчування дітей у 35 пришкільних таборах з денним перебуванням виділено 280, 28 тис.грн. за які оздоровили 2002 дитини.

За рахунок коштів державного та обласного бюджетів направлено на оздоровлення та відпочинок 7 дітей до державного підприємства України МДЦ «Артек» Київської області, 16 дітей до державного підприємства «УДЦ «Молода гвардія» м. Одеса та 10 дітей до дитячого закладу ТОВ «Санаторій «Барвінок» офтальмологічний санаторій» Тернопільської області.

Активно долучилися до проведення оздоровчої кампанії 2017 року релігійні громади району, які організовували свою роботу з оздоровлення та відпочинку дітей у населених пунктах району та за його межами, а саме: м.Костопіль, с.Мирне, с.Пісків, с.Борщівка, с.Маща, с.Злазне, с.Деражне, с.Велика Любаша, с.Моквин, с.Данчиміст, с.Соломка, с.Золотолин, с.Головин, с.Звіздівка, Біле Озеро, «Чорногірський хребет» Івано-Франківська область, «Соколині гори» Березнівського району.

Загалом за період оздоровчої кампанії 2017 року сектором молоді і спорту райдержадміністрації, відділом освіти райдержадміністрації, службою у справах дітей райдержадміністрації, медичними установами району, підприємствами, установами, організаціями та релігійними громадами району послугами оздоровлення та відпочинку охоплено 6151 дитину пільгових категорій, що становить 77,9 % від загальної чисельності 7892 дитини шкільного віку від 7 до 17 років. Середньообласний показник   складає – 38%.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>