Відповідно до рейтингу аналітичного порталу «Слово і діло»  за кількістю виконаних обіцянок голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко входить у першу десятку серед усіх керівників областей України.

За даними ресурсу Олексій Муляренко дав 26 обіцянок, із яких 14 уже виконано, ще 9 – у процесі реалізації.

Серед виконаних головою Рівненської ОДА обіцянок експерти «Слово та діло» відмічають будівництво нових шкіл у селі Шпанів Рівненського району та селі Пісків Костопільського району, створення  800 обіцяних додаткових місць у дитячих садочках Рівненщини, збудовану дорогу Дубно -Тараканів, відремонтовані дороги – Здолбунівську об’їзну в напрямку Острога та Костопільську,  ще ряд інших запланованих проектів.

На завершальній стадії, але все ще у процесі виконання такі проекти як ремонт 9 км дороги в районі с.Милятин, реконструкція будинку культури в с.Слобідка, відкриття інформаційних туристичних офісів тощо.

На середину лютого 2018 року очільник Рівненщини, за висновками експертів, виконав більше половини даних обіцянок. 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>